Dermaordinologie

Co je Dermaordinologie?

Po 30 letech lékařských a technologických výzkumů byla vyvinuta terapie, která odstraňuje nežádoucí kožní defekty jemně, bezpečně a téměř bezbolestně. Ošetření, které sjednocuje lékařský a kosmetický svět. Tato metoda byla nazvána dermaordinologie1 a zabývá se odstraňováním vnějších kožních vad, jako například:

  • Nežádoucí ochlupení všech forem na těle i obličeji (hypertrichóza, hirsutismus atd.)
  • Červené žilky („pavoučí žilky“)
  • Poruchy pigmentace
  • Akné
  • Mílie
  • Fibromy

1 Řecky: Derma: kůže; Latinsky:Ordinare: srovnat, uspořádat; Řecky:Logie: znalost, vědění

 

NAHORU

Dermaordinologie a přístroj SuccessQ25:

Patentovaná technologie sestávající z počítačem řízeného přístroje založeného na speciálním vysokofrekvenčním systému. Přístroj vyniká nejvyšší technickou kvalitou, elegantním designem a jednoduchým ovládáním. Využívá se v oblasti lékařství a kosmetiky.

 

Výhody dermaordinologie při ošetření přístrojem SuccessQ25:

 

  • Bezpečnost, šetrnost
  • Úspěšnost
  • Účinné na všechny barvy chloupků, vousů (černé, rezavé, blond, šedé, bílé)
  • Bezbolestnost ošetření

www.dermaordinologie.de

 

NAHORU

Přístrojem SUCCESSQ25 lze odstranit/napravit tyto kožní vady

Nadměrné ochlupení
(hypertrichóza, hirsutismus)

Sklon k nadměrnému růstu chloupků je převážně dědičný. Z tohoto důvodu je trvalá náprava  velmi složitá. I když nežádoucí chloupky na obličeji nebo těle nejsou považovány za vážnou zdravotní poruchu, může pochopitelně vnější vzhled kůže vést, zejména u žen, k dalekosáhlým psychologickým problémům.

Mnoho z takto postižených lidí se pokouší pomoci si sami prostřednictvím nedostatečných prostředků, jako odbarvování, holení, vytrhávání nebo používání různých depilačních krémů. Žádná z těchto metod však nemá dlouhodobý úspěch. V mnoha případech se objevují velmi nepříjemné vedlejší účinky a potíže se mohou ještě zhoršit jako důsledek podráždění kůže. Abychom tomuto zamezili, je nezbytné profesionální terapeutické ošetření.

Řešení:
Jedinou jistou metodou eliminace problému s nadměrným ochlupením je odstranění substrátu spolu s každým jednotlivým chloupkem. Kůže a vlasová tkáň je velmi komplexní a citlivý celek, který pokud má být ošetřen bez poškození, snáší pouze mikroskopicky jemné a precizní zásahy. Přístroj, vyvinutý speciálně pro dermaordinologii, přenáší krátký a přesně dávkovaný impuls do spodního konce tenounkého chloupku, uzavírá vlasový kanálek a tím zabraňuje dalšímu růstu nebo regeneraci jemných chloupků – bezbolestně a natrvalo. Tato jemná technika ošetření je velmi vhodná jak na odstranění  nejvážnějších forem nadměrného ochlupení, tak i na odstranění velmi jemných chloupků. Doba trvání a intervaly jednotlivých ošetření záleží na závažnosti problému a množství chloupků.

Kuperóza – Nitkové a pavoučí žilky
(červené žilky)

Trvalé rozšíření jemných vnějších kožních cév se označuje jako „pavoučí žilky“. Jestliže se věkem zhoršuje konstantní podpůrný tlak pojivové tkáně, pak mohou tlaku krve odolávat jen tenké vaskulární stěny. Ztráta elastičnosti a stability může v takovém případě vést k rozšíření drobných žilek. Toto rozšíření pak vede k zvýšení krevního toku a teploty kůže. Pokožka zčervená a začíná být viditelná síť rozšířených žilek. Pavoučí žilky nejsou škodlivé a jen zřídka představují cévní onemocnění v pravém slova smyslu. Rozšířené žilky jsou však vidět.

Řešení:

Naše procedura umožňuje odstranění každé žilky pomocí přesných a jemných punkcí bezbolestně a bez poškození okolní kůže. Při ošetření nedochází k porušení integrity kůže, speciální pero se pouze dotýká povrchu kůže a zvolený program přesně dávkuje jednotlivé pulzy. dermaordinologie

Dermaordinologie

Aktuality

ZPEVNĚNÍ TĚLA
Vynikající přístroj na formování těla. Odstranění přebytečného tuku, formování těla - "bezbolestná liposukce" pro muže i ženy. Snadná obsluha, bezkonkurenční cena. Běžná cena 19.975,- Kč akční cena 17.000,- Kč. Časově omezeno.

IMUNE
180 tobolek 144g - unikátní produkt pro zdraví, obsahující 4 druhy mikrořas. Akční cena 1200,- Kč