Epilace

Clip_image002

Epilace

Nežádoucí chloupky jsou odstraňovány přístrojem SuccessQ25, lékařskou technologií Von Tulechov. Nezáleží na barvě a síle chloupku/vlasu. Pomocí tenké sondy a vysokofrekvenčního pulzu dojde k vysušení substrátu vyživujícího chloupek, ten se následně odstraní.

Výhody epilace

Epilace je šetrná, nepoškozuje okolní tkáň.

Přístroj je lékařsky testovaný, prověřený 30 letou praxí Von Tulechov Medical Technology

Využití pro kosmetické účely (epilace nežádoucích chloupků na těle a obličeji, tvarování obočí, bikiny apod., rovněž na odstranění závažnějších problémů jako např. hirsutismus)

Četnost ošetření záleží na závažnosti problému a množství chloupků a také na způsobu, jakým byly dříve odstraňovány (vytrhávání, holení apod.)

Po ošetření nedochází k reakci, případné zarudnutí pokožky po několika minutách zmizí. Epilace přístrojem SuccessQ25 je šetrná a spolehlivá. Chloupky nezarůstají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Aktuality

AKCE: "ODSTRANĚNÍ VRÁSEK
Unikátní přístroj na vyhlazení vrásek, zpevnění, lifting obličeje v domácím prostředí pro ženy i muže.

ZPEVNĚNÍ TĚLA
Vynikající přístroj na formování těla. Odstranění přebytečného tuku, formování těla - "bezbolestná liposukce" pro muže i ženy. Snadná obsluha, bezkonkurenční cena.

HLEDÁTE KOSMETICKOU PORADKYNI?
Nabízím kvalitní servis, špičkovou kosmetiku