Ultrazvuková špachtle -ultrazvukový čistič | ultrazvukový čistič - ultrazvuková špachtle

Ultrazvukový čistič – ultrazvuková špachtle

spachtle

Ultrazvukový čistič

Naše pleť je to první, čeho si druzí na nás všimnou a podle čeho si také vytvoří první názor. A kdo by nechtěl na první dojem působit mladě, svěže a krásně?! Krása a mladistvý vzhled jsou totiž v dnešní době jedním ze základů úspěchu jak v osobním tak také profesním životě.

Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují především nečistoty uložené hluboko pod kožní škárou. A právě tyto nečistoty neodstraníme pouhými kosmetickými přípravky a krémy, protože ty čistí pleť pouze povrchově, avšak ultrazvukový čistič pleti  si s tímto problémem snadno poradí.

Naše pleť je každý den vystavena nepříznivým vlivům okolního prostředí, počasí i vlastnímu stresu. Všechny tyto vlivy mají dopad na její vzhled, pleť se stává zašedlou a unavenou.

Speciálním nástrojem a velice dobrým pomocníkem v čištění pleti profesionální ultrazvukový čistič pleti.

Tento profesionální ultrazvukový čistič pleti čistí pokožku a zajišťuje jí zdravý a zářivý vzhled.

Díky působení ultrazvukových vln dokáže profesionální ultrazvukový čistič pleti účinně do hloubky čistit a odstraňovat nečistoty z pórů na pokožce.

spachtle_2

Jemné pulsy masírují pokožku, čímž jí navrací její přirozenou pružnost a chrání ji před předčasným stárnutím. Přístroj zároveň také aktivuje metabolismus, což zajistí pleti přísun důležitých živin a vody, takže pleť není vysušená, ale naopak pěkně zvlhčená a jemná.

Jemnou vibrační masáží dochází k odlupování starých kožních buněk (peeling) a zajišťování správné regenerace pokožky.

Aktuality

AKCE: JARNÍ OŠETŘENÍ
Lifting, hydratace, omlazení - ENERGY LIFE s ženšen elixírem. THALLASO THERAPY - síla moře s výtažky z mořských řas - regenerace, hydratace za akční cenu 400,- Kč.

HLEDÁTE KOSMETICKOU PORADKYNI?
Nabízím kvalitní servis, špičkovou kosmetiku

DÁRKOVÉ POUKAZY A KOSMETICKÉ BALÍČKY V PRODEJI
Darujte svým blízkým poukaz na kosmetické ošetření nebo krásný kosmetický balíček.

OMLAZENÍ PLETI
OŠETŘENÍ GALVANICKOU ŽEHLIČKOU

HODINKA KRÁSY
Zveme všechny dámy, slečny a dívky na bezplatnou hodinku krásy: péči o pleť a jednorázové denní líčení. Objednejte si svou hodinku krásy s kosmetickou poradkyní a kosmetikou, kterou si zamilujete.